BetterMe: Weight Loss Workouts

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Version 2.7.4
  • Dil Türkçe
  • Firma BetterMe
Fit bir vücuda kavuşmak için BetterMe mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Sağlıklı yaşam ve fit bir vücut için BetterMe mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza BetterMe uygulamasını indirerek sağlıklı yaşamı hayatınıza endeksleyebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen BetterMe mobil uygulamasında ücretsiz olarak vakit geçirebilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için uygulamanın antrenman planlayıcısı değerlendirebilirsiniz. Boy kilo endeksinize göre kendinize bir antrenman listesi oluşturabilirsiniz. 

Uygun beslenme konusunda ipuçları ve rehberlere BetterMe mobil uygulamasından ulaşın. Uygulamanın içeriklerini kendi hayatınıza endeksleyerek ilerleyin. Böylelikle fit bir vücut ve sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz. Özelleştirilmiş haftalık yemek planlarınızı belirlemenize yardımcı olmak için BetterMe spor uygulamasının yemek listelerine göz atabilirsiniz. 

Yapacağınız antrenmanlar için eğitici videolar uygulama içerisinde sizleri bekliyor olacak. Kazançlı bir yaşam elde etmek hiç zor değildir. Tek yapmanız gereken BetterMe spor uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirmek ve ücretsiz olarak kullanmak. Daha hoş vücut hatları için spor salonlarında vakit harcamayın. BetterMe uygulaması ile siz spora başlamayın spor hayatınıza girsin. 

BetterMe: Weight Loss Workouts indir
DİĞER SÜRÜMLER